Yasal Uyarı

21 Haziran 2004 tarih ve 2004-575 sayılı Fransız kanununun 6. maddesi gereğince, dijital ekonomiye duyulan güven, gerçekleşmesi çerçevesinde çeşitli aktörlerin kimliği site kullanıcılarına belirtilmektedir.


Yayımcı

TimeOne - LMT
114 Rue Victor Hugo, 92300 Levallois-Perret, FRANCE
Şirket Kayıt Numarası : 523 662 633 Nanterre
Société par actions simplifiée au capital de 58 224,00 Euros


İletişim

contact@rgb-performance.com


Barındırma Şirketi

O2Switch

224 bd Gustave Flaubert, 63000 Clermont-Ferrand, FRANCE


Kullanım Şartları

Bu sitenin kullanımı, aşağıda açıklanan genel kullanım koşullarının tamamen kabul edildiği anlamına gelir. Bu kullanım koşulları herhangi bir zamanda değiştirilebilir veya eklenebilir. Bu site normalde kullanıcılar tarafından her zaman erişilebilir durumdadır. Ancak teknik bakım nedeniyle bir kesintiye tek taraflı olarak karar verilebilir.


Sağlanan Hizmetler

Sitenin amacı, konusunun tüm kapsamı hakkında bilgi vermektir. TimeOne - LMT, siteye mümkün olduğunca doğru bilgi sağlamaya çalışır. Ancak güncellemedeki eksiklikler, yanlışlıklar ve eksikliklerden sorumlu tutulamaz.


Sözleşme Sınırlamaları

Sitenin kullanımı ile ilgili maddi zararlardan web sitesi sorumlu tutulamaz. Ayrıca site kullanıcısı, siteye en son donanım, virüssüz ve son nesil güncel bir tarayıcı ile erişmeyi taahhüt eder.


Yükümlülük Sınırlamaları

TimeOne - LMT'a ait sitelerden birine erişim sırasında kullanıcının ekipmanına verilen doğrudan veya dolaylı hasarlardan sorumlu tutulamaz ve belirtilen özellikleri karşılamayan ekipmanın kullanımından veya hata veya uyumsuzluk. TimeOne - LMT ayrıca sitenin kullanımından kaynaklanan dolaylı zararlardan (örneğin pazar kaybı veya şans kaybı gibi) sorumlu tutulamaz.


Geçerli yasa ve yargı yetkisi

Sitenin kullanımıyla ilgili herhangi bir anlaşmazlık Fransız yasalarına tabidir. Münhasır yargı yetkisi Paris'in yetkili mahkemelerine verilmiştir.